Díky dobrovolníkům a spolupracovníkům proběhne výzdoba onkologického oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati.
Obrázky, výrobky a přáníčka už jsou skoro připravena na změnu prostředí pro nemocné i všechny návštěvníky.
Těšit se všichni mohou koncem února.
Změna už je skoro tu!
