Díky dobrovolníkům a spolupracovníkům proběhne výzdoba onkologického oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati.

Obrázky, výrobky a přáníčka už jsou skoro připravena na změnu prostředí pro nemocné i všechny návštěvníky.

Těšit se všichni mohou koncem února.

Změna už je skoro tu!