Zveme vás na oficiální zahájení Tulipánového měsíce 2022

Jubilejní 10. ročník Tulipánového měsíce zahájíme hudbou. 1. března od 18:00 v pražském Centru Amelie na rohu Šaldovy a Sokolovské ulice proběhne slavnostní zahájení Tulipánového měsíce. Akci otevře ředitelka Michaela Čadková Svejkovská společně s týmem Centra Amelie. Po proslovu oslavíme Tulipánový měsíc koncertem poetické písničkářky Elišky Sýkorové, která nám se svým akordeónem představí svoji autorskou tvorbu.
V Centru budete mít možnost zakoupit si krásné handmade věci v Tulipánovém obchůdku, čímž podpoříte činnost Centra Amelie a práci, kterou děláme.

Zahájení se můžete zúčastnit i online a také poslechnout si jednu Eliščinu písničku. Stačí se 1. 3. přihlásit pomocí odkazu tulipanovymesic.cz/zahajeniTM

  • Kdy? 1. 3. 2021 od 18:00 

  • Kde? Centrum Amelie Praha Šaldova 15 (vchod z ulice Sokolovská 111)  Praha 8 – Karlín

  • Pro koho? všechny příznivce Amelie, klienty, nemocné i jejich blízké nebo třeba dobrovolníky. Tedy pro kohokoli, koho Tulipánový měsíc zajímá.

  • Kontakt? praha@amelie-zs.cz, tel. 739 001 123

     

Chcete podpořit myšlenky Tulipánového měsíce?

Amelie pomáhá žít život s rakovinou, v rámci akce tulipánový měsíc přinášíme s jarem i naději všem onkologicky nemocným a jejich blízkým. Zapojit se můžete i Vy – stačí zakoupit tulipán nebo navštívit některou benefiční akci!