Zahájení 13. ročníku Tulipánového měsíce na podporu onkologicky nemocných a jejich blízkých se uskutečnilo v Centru Amelie v Olomouci, ale věříme, že díky Vám, nejen tam. 4. 3. 2025 od 16 do 19 hodin v Centru Amelie Olomouc Se na zahájení Tulipánového měsíce, společně otevřelo období věnované podpoře. V rámci akce si návštěvníci mohli prohlédnout
Výzdoba nemocnic a ambulancí 2025
Misa Cadkova2025-04-01T09:04:22+00:00Od 24. 2. do cca poloviny března se zdobily nemocnice Výzdobu, kterou dodávala veřejnost byla k vidění ve: Fakultní nemocnice Hradec Králové onkologická lůžka ambulance radiologie Fakultní nemocnice Olomouc Onkologická klinika FNOL Transfúzní oddělení FNOL Krajská nemocnice Liberec onkologie lůžka onkologie ambulance

